Genel Bilgi

Hakan Makina satış sonrası hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin satış sonrası iş makinası tamiri, eğitim, yedek parça tedariği gibi konularda bütün ihtiyaçlarını gidermektedir. HİDROEKOL ile yapılan iş birliği sayesinde müşterilerimize satış sonrasında çok geniş bir yelpazede hizmet vermebilme imkanını sunmuş bulunmaktayız.

Hidroekol yedek parça garatisi sayesinde iş makinalarınızdaki sorunları çok kısa bir sürede giderebiliyoruz. Bu sayede işlerinize kaldıkları yerden beklemeden devam edebiliyorsunuz.

Hidroekol servislerinden bazıları: Bakım ve Onarım, Projelendirme ve Montaj Hizmeti, Test Hizmeti, Yerinde Arıza Tespit ve Servis Hizmeti

Hidroekol Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. 2013 yılında faaliyetlerine başlayan genç ve dinamik bir firma olan Hidroekol Mühendislik, yıllarca mobil hidrolik sektöründe faaliyet göstermiş tecrübeli yönetim kadrosu ve deneyimli personelleriyle elde ettiği deneyimiyle ekipman satış, bakım ve servis hizmetini yurtiçi ve yurtdışındaki firmalara taşımaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını birlikte tespit ederek, onlara mühendislik, araştırma-geliştirme, plânlama, zamanında teslimat ve satış sonrası servis temini, eğitim gibi konularda tüm gücüyle destek vermektedir.


Adres: Ostim OSB Uzayçağı Cad. No:46/1 - 44/1 /Yenimahalle / ANKARA

Telefon: 0 (312) 395 35 10

Faks: 0 (312) 395 35 11

E-Posta: chimach@hidroekol.com

Web Sitesi: www.hidroekol.com


Servis